Altstadthotel Hayk am Rhein

Frankenwerft 9, 50667 Kolín nad Rýnem, Německo

  • Až pro 7 hostů
  • Až 90 m²
  • Ložnice: 3
  • Parkování

Místo „Duftmuseum im Farina-Haus“ je vzdálené 330 m od hotelu. K místu „Museum Ludwig“ je to 440 m.

Altstadthotel Hayk am Rhein je hotel nacházející se ve městě Kolín nad Rýnem. Výhled na jezero je dostupný z některých pokojů. Ve všech pokojích je k dispozici vlastní koupelna. Hosté zde mohou využít parkoviště a terasu. O úklid se personál stará každý den.

Jeden pokoj může mít až 90 m². Některé pokoje mají až tři ložnice. V jednom pokoji je místo nejvýše pro sedm osob.

V průběhu pobytu mohou hosté jezdit na kole.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Romano-Germanic Museum460 m vzdušnou čarou
Am Ginsterpfad5,8 km vzdušnou čarou
Kolínská katedrála560 m vzdušnou čarou
Flittarder Rheinaue6,9 km vzdušnou čarou

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 287 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Altstadthotel Hayk am Rhein?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

  • vlastní koupelna
  • výhled na město
  • odhlučnění

3 osoby18 m²vlastní koupelna

Altstadthotel Hayk am Rhein - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Expresní přihlášení a odhlášení
  • Fax/kopírka

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Děti a přistýlky

Osobě, která se přihlašuje k pobytu, musí být alespoň 18 let.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 350.00 EUR.

Způsob platby kauce: card.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let

Přistýlka - pro děti od 2 let

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Guests arriving after 18:00 are kindly requested to contact the hotel in advance using the contact details on the booking confirmation.

Guests using a GPS navigation system should enter Buttermarkt 14 as their destination.

Parking is available at "Heumarkt" public car park, 100 metres from the property.

EUR 32 per 24 hours will be charged.

This public car park does not offer any benefits for hotel guests.

Please note that the hotel currently does not offer breakfast.

Within a radius of 250m there are numerous possibilities for breakfast.

Prepaid bookings with arrivals after 6pm will receive a self check-in code.

The hotel can be reached by phone daily from 10:00 a.m. to 10:00 p.m. The reception is not permanently staffed.

For pre-paid bookings only: From Sunday to Thursday check-in after 6:00 pm takes place via a key box / self check in.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • rusky
  • UK
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Altstadthotel Hayk am Rhein na mapě: Kolín nad Rýnem

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Altstadthotel Hayk am Rhein“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 18:00. Odhlášení: od 05:00 do 11:00.

Je u objektu „Altstadthotel Hayk am Rhein“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Altstadthotel Hayk am Rhein“ dostupné Wi-Fi?

Wi-Fi je zdarma.

Pro kolik hostů je Altstadthotel Hayk am Rhein určen?

V nabídce jsou pokoje až pro 7 osob na pokoj.

Kde se nachází Altstadthotel Hayk am Rhein?

Ubytování se nachází ve městě Kolín nad Rýnem.

Jak daleko je Kartäuserhof od ubytování „Altstadthotel Hayk am Rhein“?

Kartäuserhof se nachází 1,4 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Düsseldorf“ od ubytování „Altstadthotel Hayk am Rhein“?

Letiště Düsseldorf se nachází 41,3 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze ubytování Altstadthotel Hayk am Rhein

Průměrné hodnocení z 699 recenzí na Booking.com je 7,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Jon 09 - 2025
7/10

Zklamání. Poloha byla dobrá, ale s autem jsme se k místu vykládky nedostali ani zdaleka dost blízko, takže jsem musel přepravit dvě kufry téměř kilometr po dlažebních kostkách od nejbližšího parkoviště. Jsem hendikepovaný a bylo to nesmírně obtížné.

ℹ) Recenze Altstadthotel Hayk am Rhein nevyjadřují stanovisko cologne-rooms.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10