Ferienwohnung Cologne

Apartmán

Kolín nad Rýnem, NěmeckoDanziger Straße 8, 50858

Dobrá cena

Orientační cena za noc pro 2 osoby~3 903 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 5 hostů
  • Až 47 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~3 903 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V lokalitě Kolín nad Rýnem nabízí Ferienwohnung Cologne apartmány o ploše 47 m². Ve všech najdete fén a vlastní koupelnu. Nabízejí také kuchyň nebo kuchyňský kout, lednici, mikrovlnnou troubu a varnou desku. Dále mají všechny televizi, balkon nebo terasu a pračku. V některých apartmánech máte výhled na zahradu.

Hosté mohou využívat zahradu a terasu. K místu „Römergrab“ je od ubytování 1,2 km. V tomto ubytování se můžete připojit k Wi-Fi zdarma. K dispozici je bezplatné parkování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Stadion RheinEnergie3 km
Keramion3,1 km vzdušnou čarou
Náměstí Neumarkt7,7 km
Saint Gereon's Basilica8,6 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánPostele
Apartmán s 1 ložnicí a zahradouExtra velká postel (velikosti Super King), Rozkládací pohovka
Apartmán s 1 ložnicí a terasouExtra velká postel (velikosti Super King)
Apartmán s 1 ložnicí a balkonemSamostatná postel, Extra velká postel (velikosti Super King)
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte hlavní požadavky a porovnejte apartmány v ubytování Ferienwohnung Cologne. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Pračka v pokoji nebo apartmánu
  • Balkon nebo terasa
  • Vlastní koupelna
  • fén
  • lednice

Apartmán s 1 ložnicí a zahradou

▾

Apartmán s 1 ložnicí a terasou

▾

Apartmán s 1 ložnicí a balkonem

▾

Ferienwohnung Cologne - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Denní úklid
  • Terasa
  • Zahrada

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

K dispozici je bezplatné parkování.

Poplatky a záloha

Před příjezdem je vyžadována platba předem bankovním převodem.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 2 do 2 let

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování - původní jazyk

A surcharge of EUR 30 applies for arrivals after check-in hours.

Pozdní příjezd musí ubytování předem potvrdit.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Povlečení a ručníky nejsou v ceně pokoje.

Zapůjčení stojí 20 EUR/osoba, nebo si přivezte vlastní.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • německy
  • anglicky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 003-1-0010087-22

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Lövenich“ od ubytování „Ferienwohnung Cologne“?

Železniční stanice „Lövenich“ se nachází 840 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Cologne Bonn Airport“ od ubytování „Ferienwohnung Cologne“?

Cologne Bonn Airport se nachází 22,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 100 recenzí hostů je 8,8/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Ferienwohnung Cologne nebo přidejte vlastní.

Sharon03 - 2025
8/10
★★★★☆

Poloha byla velmi dobrá a k tramvaji i supermarketu jsme to měli jen asi 5 minut chůze. Pokoj byl příjemný, pohodlný a nabízel výhled do zahrady, prostoru bylo dost i na sezení u pohovky a stolování. Ve srovnání s běžným hotelovým pokojem působil výrazně lépe.

ℹ) Recenze Ferienwohnung Cologne nevyjadřují stanovisko cologne-rooms.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ferienwohnung Cologne - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 4★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~3 903 Kč
Typická cena
~4 005 Kč

Blízko typické ceny ubytování 4★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 4★ nebo obdobné úrovně: 143

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~3 903 Kč
Typická cena
~3 446 Kč

Toto ubytování je o 13 % dražší než typická cena této skupiny.

Ubytování 4★ nebo obdobné úrovně se zahradou a s parkováním zdarma: 8

Za podobnou cenu

~3 317 Kč – ~4 488 Kč

  • Porovnaná ubytování 112
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 15
  • S bazénem 5
  • Se snídaní 14

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

DASKöln

9,3/10 ~3 845 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.