Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln

Frankenwerft 21, 50667 Kolonia, Niemcy

  • Do 4 osób
  • Do 28 m²
  • Sypialnie: 1

Goście obiektu Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln w miejscowości Kolonia mają do dyspozycji pokoje rodzinne oraz bezpłatne Wi-Fi. Duftmuseum im Farina-Haus leży 330 m od obiektu. Do Am Ginsterpfad jest 5,7 km.

Pokoje w obiekcie Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln mają prywatną łazienkę i klimatyzację. Goście mogą korzystać z tarasu, baru i restauracji. Wśród dostępnych pokoi metraż sięga 28 m². Największy pokój mieści maksymalnie cztery osoby i ma jedną sypialnię.

Odległości do wybranych miejsc

Muzeum Ludwig390 m
Flittarder Rheinaue6,9 km
Römisch-Germanisches Museum410 m
Kiesgrubensee Gremberghoven5,9 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~629 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Pokój dwuosobowy

  • prywatna łazienka
  • widok na miasto
  • klimatyzacja

2 osoby18 m²prywatna łazienka

Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • codzienne sprzątanie
  • taras
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Goście planujący przyjazd po godzinie 20:00 proszeni są o wcześniejszy kontakt z hotelem.

Klucze będzie można odebrać w restauracji Löwenbräu, która czynna jest do godziny 03:00.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
  • TR
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln na mapie: Kolonia

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: od 07:00 do 12:00.

Czy w obiekcie „Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln”?

Maksymalnie mogą tu nocować 4 osoby.

Czy Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln?

Obiekt znajduje się w miejscowości Kolonia.

Jak daleko od obiektu „Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln” znajduje się Kartäuserhof?

Kartäuserhof znajduje się 1,4 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln” znajduje się najbliższe lotnisko?

Port lotniczy Düsseldorf znajduje się 41,2 km od obiektu.

Opinie o Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln

Średnia ocena z 1 899 opinii na Booking.com to 8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Mayyar 12 - 2025
8/10

Mieliśmy świetny pobyt w samym centrum Altstadt. Blisko było do Renu i mieliśmy z niego widok. Pokój łatwo było znaleźć i miał wszystko, czego potrzebowaliśmy, nawet kapcie.

ℹ) Opinie gości Hotel und Restaurant Löwenbräu Köln nie stanowią oceny serwisu cologne-rooms.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10